İpekyol İlkbahar koleksiyonu ile sezona naif karşılama

Işığın tüm yansımalarıyla dans eden silüetler Ipekyol İlkbahar 2019 Koleksiyonu’nda bir ortaya gelerek kentli ve çağdaş bayanlara naif bir atıfta bulunuyor. Naturel tonları kucaklayan renkler ve hafifleyen esintilere eşlik edecek uçuşan kumaşlar dönemin büyüsüyle yeni rotalara yelken açıyor.

Ipekyol İlkbahar 2019 Koleksiyonu, çağdaş, feminen ve minimal görünümleriyle dönemi naif bir formda selamlıyor. Yeni mevsime eşlik eden silüetler, içinde barındırdığı şık ayrıntılarıyla Ipekyol bayanına kusursuz bir seçki sunuyor.

Zarif sırt ayrıntısıyla öne çıkan trençkotlar, gündüzden geceye değişen hava durumuna ahenk sağlıyor. Renk oyununa eşlik eden triko elbiseler, illüzyon tesirli desenleriyle davetkar tarafını ortaya koyuyor. Çağdaş çizgilere sahip kıvırma, büzgü, düğüm efektli elbise ve bluzlar, dönemin öne çıkan kesimleri ortasında yerini alıyor.

Sneaker ile tamamlanabilen kontrast efektli minimal ceketler, feminen bel çizgisine vurgu yaparken, Ipekyol bayanlarının gün içindeki ağır programına eşlik ederek yüksek konfor vaat ediyor. Dönemin trendi hayvan desenleri ve katmanlı görünümler maksimalist bir duruş yaratırken, özlediğimiz sıcak havalara göz kırpan zincir-halat desenli bluzlar ve etekler, desen kuşatmasından nasibini alan kesimler arasında…

Süet birlikteliğini ilan eden toka kemerli küçük etekler ve ona eşlik eden püsküllü ceket otantik karakterini her istikametiyle yansıtan bir birliktelik yaratıyor. Zıt desenlerin ahenginden ilham alan gömlekler ve dökümlü elbiseler, gardıroptaki öteki vakitsiz kesimlerle eşleşmeyi bekliyor.

Koleksiyonda yer alan siyah, beyaz ve ekru renklere eşlik eden sıcak turuncular, gökyüzünün kusursuzluğunu yansıtan maviler, romantik bir dokunuş yaratan gül kurusu, kırmızı ve pembelerle çok daha renkli bir hal alıyor.

Büyük çerçeveli çağdaş güneş gözlükleri, yumuşak havalara davet gönderen hasır dokulu çantalar ve püskül ayrıntılı, farklı malzemelerin mix edildiği clutch’lar Ipekyol bayanının akşam davetlerinin vazgeçilmez eşlikçisi… Büyük çiçek formlu küpeler ve doğal formlu takıların verdiği organik his, koleksiyonun doğallığını betimler nitelikte…

İlkbahar mevsimine eşlik eden taşlı topuklu ayakkabılar ve ince sandaletler rahatlık ve şıklığı bir ortada sunuyor. Sportif duruşun ivme kazandığı yeni dönemde ortaya çıkan spor ayakkabılar ayrıntılı sürece ve taş ayrıntılarıyla yükselişe geçiyor.

Mevsimin naif tesiriyle farklı dokuların harmanlandığı Ipekyol İlkbahar 2019 Koleksiyonunu keşfe davetlisiniz.

Check Also

Stresten kurtulmak için 9 etkili öneri

Gerilimden kurtulmak için 9 tesirli teklif; Kendinizi yorgun, mutsuz ve halsiz mi hissediyorsunuz? Tüm bunların sebebi gerilim olabilir ve tedbir almadıkça gerilim, sıhhatinizi olumsuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir