Sade ve rahat bir şıklık mümkün

Yazın kavurucu sıcaklarında kıyafet seçimleri epeyce sıkıntı olabiliyor. Meğer bu yılın trend eserleriyle hem şık hem rahat görünmek pek mümkün. “Rahatıma düşkünüm lakin tıpkı vakitte stil ve şık görünmek istiyorum” diyenlerdenseniz; bol pantolonlar, elbiseler, salaş bluzlar ve düz sandaletlerden oluşan Morhipo koleksiyonları sizleri bekliyor.

Şık olmak demek her vakit yüksek topuklar üzerinde durmak, rahat hissetmediğiniz elbiseleri giymek manasına gelmiyor. Birbirinden farklı alternatiflerle bol kesim elbiseler ve pantolonlar, salaş bluzlar ve sandaletlerle de şıklığı yakalamak mümkün. İşte bu yazın hem rahat hem şık trendleri.

Bol kesim etekler ve pantolonlar

Vücudunuzu sarmayan bol kesim etekler ve pantolonlar bu sıcak yaz günlerinde size konfor sağlarken, şeklinizle fark yaratmanıza da yardımcı oluyor. Asimetrik, yırtmaçlı, parlak kumaşlı kesimler gerçek kombinlendiğinde hayli cool bir imaja sahip olmanızı sağlayacak.

Baştan aşağı tek renk

Monokrom olarak bilinen, 70’lerde ortaya çıkan ve günümüzde tekrar moda olmaya başlayan tek renk kombinler, size asil ve güçlü bir görünüm kazandıracak. Yeniden de şimdi kendinizi bu kadar gözü pek hissetmiyorsanız ton sür ton kombinlerle de tıpkı asaleti yakalayabilir, stilinize minimal bir hava katabilirsiniz.

Tek modülde şıklık

Çabasız şıklığa giden yol elbiselerden geçiyor. Dökümlü, bol kesim elbiseler tarzınızda rahat bir imaj oluşturuyor. Beyaz, siyah ya da yaza uygun pastel tonlarda giyeceğiniz bir elbiseyi, elinize aldığınız şık bir çantayla ve sandaletlerle tamamlayabilirsiniz.

Check Also

Stresten kurtulmak için 9 etkili öneri

Gerilimden kurtulmak için 9 tesirli teklif; Kendinizi yorgun, mutsuz ve halsiz mi hissediyorsunuz? Tüm bunların sebebi gerilim olabilir ve tedbir almadıkça gerilim, sıhhatinizi olumsuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir