Sneaker’lar bu ilkbaharda da modanın zirvesinde!

Son devrin en değerli trend’lerinden olan ve klasikten spor biçime kadar tüm kombinlerle kullanılabilen sneaker’lar, bu ilkbaharda kurtarıcınız oluyor. Günün her anında tercih edebileceğiniz modellerden oluşan FLO 2018 İlkbahar/Yaz Spor Koleksiyonu, dönem renklerini taşıyan sneaker’larıyla dikkat çekiyor.

Kadın, erkek ve çocuklar için onlarca çeşit sunan FLO Sneaker Koleksiyonu, dönem trend’lerini yakından takip ederken, rahatlığından ödün vermeyenlere dikkat cazibeli alternatifler sunuyor.

Sneaker modası tüm renkleriyle FLO’da

FLO, her kombinin en beğenilen tamamlayıcısı olan sneaker’lar ile ilkbaharı karşılıyor. Bayan koleksiyonunda vazgeçilmez olan siyah ve beyazın yanı sıra pastel tonlar ve gümüş, dore üzere ışıltılı renkler ön plana çıkarıyor. Çizgili ve metalik ayrıntılarla hareketlenen sneaker’lar, 3 boyutlu çiçek desenleriyle de tam bir bahar havası yaşatıyor. Koleksiyonda bulunan nefes alan örme modeller, esnek tabanlarla buluşuyor ve ekstra rahatlık sağlıyor.

Erkek koleksiyonunda ise ana renklere mavi, yeşil, turuncu, kırmızı üzere enerjik renkler eşlik ediyor. Çizgi ayrıntılarıyla hareketlenen koleksiyon, jel tabanlı alternatifleriyle konforlu adımlar vadediyor.

Hem klasik, hem de spor modüllerle rahatlıkla kombinlenebilen sneaker modelleri, gününü şık ve konforlu geçirmek isteyenlerin kurtarıcısı oluyor. Sportif üslubu yakalamanızı sağlayacak sneaker’lar; dünyaca ünlü markaların onlarca bayan, erkek ve çocuk modeli ile FLO mağazalarında rahatlığından ödün vermeyenleri bekliyor.

Check Also

Hayallerinize yeni sezonda adım atın!

Hayallerinize yeni dönemde adım atın!;Dünya trendlerini cazip fiyat avantajıyla bayanların beğenisine sunan Butigo, şıklığından ödün vermeyenlerin hayallerini yansıttığı 2018 İlkbahar/Yaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir